English / Česky

Novinky

Virtuální prohlídka okolí
Letenského zámečku
Rezervovat stůl
online

Zahrádky na Letné

10. 4. 2015

Ti z vás, kdo chodí do Letenských sadů pravidelně a krásné jarní počasí je vybídlo k návštěvě letních zahrádek, si možná už všimli změn, které ve venkovních prostorách Letenského zámečku nastaly.

Po důkladném zvážení jsme se rozhodli změnit uspořádání našich venkovních provozů a přizpůsobit je tak vašim požadavkům.

Velká zahradní restaurace již není obsluhována a nahradilo ji zbrusu nové bistro, které zvětšilo kapacitu tolik oblíbených zahrádek.

Bistro nabízí sortiment občerstvení, jako jsou např. grilovaná kuřata, samozřejmostí zůstává točené pivo, novinkou je nyní tanková Plzeň.

Budeme se těšit na vaši návštěvu!


Dětské menu od 1.5.

12. 8. 2014

Dětské menu vychází od 1.5. vstříc rodičům s dětmi a stalo se součástí stálé nabídky Brasserie Ullmann. Naše Dětské menu obsahuje jak jídla s nižší gramáží, tak pochoutky určené a připravované pouze dětem.


Pozvěte přátele na vaše víno do naší restaurace!

12. 8. 2014

Tato naše nabídka je možnost pro vás , jak se podělit o zážitek z dobrého vína z vlastního sklepa a současně využít zázemí a nabídky specialit naší restaurace. Za téměř symbolický poplatek - korkovné uděláte radost svým přátelům, sobě i nám.


Zásnubní hostina v Salónku ve věži

12. 8. 2014

Vyslovení slibu a případné symbolické potvrzení zásnubním prstenem je pro ty, kteří si umí a chtějí vychutnat významné okamžiky v životě. Nabízíme možnost spojit žádost o ruku se slavnostní večeří v naprosto exkluzivním a romantickém prostředí unikátního salonku na vrcholu věže zámečku s výhledem na Prahu. Salonek pro tuto vaši příležitost vydekorujeme svíčkami a okvětními lístky, stůl prostřeme jen pro dva (kapacita salonku je maximálně čtyři osoby). Těšíme se na vás.
 


Program pro firmy.

12. 8. 2014

Pozvat vaše obchodní partnery a klienty na Letenský zámeček můžete i s omezeným rozpočtem. Od 1. 7. 2009 zařazujeme do naší nabídky Číši vína v Letenském zámečku. Tato setkání jsou koncipovaná jako tříhodinová nabídka vína, nealkoholických nápojů a drobného pohoštění a snižujeme u nich částku minimální konzumace. Kontaktujte Letenský zámeček a připravte s námi vašim partnerům malé překvapení.


Rezervace do
Brasserie Ullmann Letenského zámečku

Rezervaci Vám potvrdíme emailem.