English / Česky

Restaurace

Všechny vnitřní i venkovní prostory Letenského zámečku dokáží uspokojit každého návštěvníka.
Každý má svou osobitou tvář, společné je jim kultivované prostředí a wifi pokrytí.
Vnitřní prostory jsou nekuřácké.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 

Brasserie Ullmann. Když rádi držíte krok s gastronomickými trendy ve středozemním duchu. V moderně upraveném nekuřáckém interiéru pro tři desítky labužníků si můžete dopřát zahraniční speciality jako mušle Sv. Jakuba nebo norského lososa připravovaného v páře a bylinkách.

Sál Belcredi. Když plánujete rodinnou oslavu, svatbu či firemní párty. Sál s vysokými stropy a historizující výmalbou vyjeví všechny své přednosti především při banketech.

Salónek ve věži. Když plánujete skutečně intimní událost. V nejvyšším patře věže Letenského zámečku se ukrývá útulná místnost s jediným stolem a čtyřmi židlemi, ideální prostředí pro důvěrné obchodní jednání nebo romantickou žádost o ruku. 

Letní zahrádky. Když chcete jen tak posedět pod širým nebem nebo si dát něco lehčího. Pod sebou máte Prahu jako na dlani a před sebou pivo a lahodné grilované maso. A pokud si to vše nechcete nechat jen pro sebe, můžeme pro vás i vaše přátele uspořádat velkolepou zahradní párty s barbecue.

Virtuální prohlídka okolí
Letenského zámečku
Rezervovat stůl
online
Rezervace do
Brasserie Ullmann Letenského zámečku

Rezervaci Vám potvrdíme emailem.